Přihlášení pro učitele

Heslo *
Zapamatuj si mně
HLAVNÍ KONCERTY, TANEČNÍ VYSTOUPENÍ A AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

ISMFA pořádá během školního roku více než 40 koncertů, tanečních vystoupení, soutěží a workshopů. Patří k nim tradiční Zahajovací adventní koncert v prestižním Kaiserštejnském paláci, Vánoční koncert ve starověkém kostele, mnoho rodinných koncertů v krásných sálech Prahy, jazzové a rockové koncerty v renomovaných klubech a v neposlední řadě krásná klasická i moderní taneční vystoupení v zajímavých tanečních prostorách. Během těchto veřejných koncertů mají všichni účastníci možnost poznávat evropské umělce, kteří jsou již tradičně vystupujícími hosty. Naši studenti mají také pravidelně možnost vystoupit s renomovanými českými umělci v rámci společných projektů. Níže můžete najít přehled těch základních.

kaiserweb

ZAHAJOVACÍ KONCERT: ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V KAISERŠTEJNSKÉM PALÁCI
Neděle, 8/12/2019, 11.00, Kaiserštejnský palác, Malostranské náměstí 37/23, Praha 1 – Malá Strana

Slavnostní zahajovací koncert se koná v prostorách krásného barokního paláce na Malostranském náměstí. Koncert bude zároveň pokračováním vzájemné spolupráce ISMFA a nadace ARTEVIDE, která podporuje nevidomé děti v oblasti hudební výuky a umění. Sál si můžete prohlédnout na www.kaiserstejnsky-palac.cz

vanoceweb

VÁNOČNÍ KONCERT V KOSTELE SV. VAVŘINCE
Sobota, 14/12/2019, 15.00, Kostel Sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1

Koncert se koná v centru Prahy, v nádherném románském kostele Sv. Vavřince. V tomto prostoru  mají děti a studenti příležitost si zahrát na výborné koncertní křídlo Steinway. V rámci koncertu zazní klasické a vánoční skladby v podání našich studentů a profesionálních hudebníků, kteří přijali pozvání na tomto koncertě vystoupit.

rock

JAZZ-ROCKOVÝ RODINNÝ KONCERT
Neděle 26/1/2020, Studio Paměť, Soukenická 29, Praha 1

1. koncert: 11.15 – 12.15
2. koncert: 15.00 – 16.00

V rámci těchto koncertů mají děti a studenti možnost si zahrát svůj jazzový/rockový nebo popový repertoár za doprovodu profesionální kapely, což bývá pro všechny skvělým zážitkem a velikou motivací. Koncerty jsou vhodné pro studenty všech věkových kategorií a všech úrovní (pokročilí i začátečníci). Koncerty probíhají ve velmi příjemné a neformální atmosféře a mají charakter tradičních „jam sessions“.

vanoceweb

RODINNÉ KONCERTY V LICHTENŠTEJNSKÉM PALÁCI
Neděle, 26/1/2020, Lichtenštejnský palác, Malostranské náměstí 13, Praha 1, Akademie múzických umění v Praze – sál číslo 1034

1. koncert: 11.00 – 12.00
2. koncert: 13.30 – 14.30

Koncert se koná v inspirující atmosféře klasicistního Lichtenštejnského paláce v samotném centru Malostranského náměstí na Praze 1. Děti a studenti mají možnost si v tomto sále zahrát na jedny znejlepších koncertních křídel v České republice – koncertní křídla Steinway a Fazioli.

RODINNÝ KONCERT V LICHTENŠTEJNSKÉM PALÁCI
Sobota, 21/3 2020, 11.00, Lichtenštejnský palác, Malostranské náměstí 13, Praha 1, Akademie Múzických umění v Praze – sál číslo 1034

Koncert v Lichtenštejnském paláci probíhá v inspirujícím prostředí nádherného klasicistního paláce. Vzhledem k menší kapacitě koncertního sálu je atmosféra těchto koncertů velmi rodinná. Během celého koncertu můžeme obdivovat příjemný zvuk výborných koncertních křídel Steinway a Fazioli.

JAZZ GALA KONCERT 2019 + VÝSTAVA VÝTVARNÝCH DĚL ŽÁKŮ ISMFA
Úterý, 31.3.2020, 18.30, Nuselská radnice, Táborská 32, Praha 4

Tradiční slavnostní koncert, na kterém ISMFA žáci vystupují za doprovodu renomovaných jazzových hráčů. Koncert má již několikaletou tradici a vždy probíhá v nezapomenutelné euforické atmosféře plné nádherné hudby i vtipných jazzových hrátek.

PŘÍPRAVNÁ ABRSM PŘEHRÁVKA
květen 2020, Konzervatoř Jaroslava Ježka, Roškotova 4, Praha 4

JARNÍ KONCERT
Pátek 22/5/2020, 18.30, Atrium Žižkov, Čajkovského 12, Praha 3

Jarní koncert probíhá v moderně zrekonstruovaném barokním kostele v centru Prahy. Tento sál má koncertní křídlo i moderní varhany. Střed budovy je vyplněn krásným atriem, které je k dispozici k příjemnému posezení před koncertem i po koncertě (www.atriumzizkov.cz).

RODINNÝ JAZZROCKOVÝ KONCERT
Neděle, 24/5/2020, 11:00, Studio Paměť, Soukenická 29,Praha 1

JAZZ DOCK ROCK/POP/JAZZ CONCERT
Neděle, 31/5/2020, 13.30, Jazz Dock Jazz & Blues Bar & Café, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Projekt velkého JAZZ/ROCK/POP KONCERTU V JAZZ DOCKU přináší všem studentům ISMFA unikátní možnost vystoupit ve velkém prestižním rockovém klubu za doprovodu skvělé profesionální kapely. Koncert se koná na velkém jevišti, se všemi světly a efekty, které k podobným hudebním vystoupením patří. Akce je opět otevřená studentům všech věkových kategorií i všech úrovní (včetně začátečníků) a patří k vrcholům jazzrockové koncertní sezóny ISMFA.

ZÁVĚREČNÉ KONCERTY
Neděle, 7/6/2020, Chodovská tvrz, Ledvinova 9/86, Praha 4
1. koncert: 11.30 – 12.30
2. koncert: 14.15 – 15.00
3. koncert: 16.30 – 17.15

Chodovská tvrz je významnou historickou památkou. Tento půvabný kruhový zámeček v románském stylu stojící v krásném zeleném parku má svoji specifickou atmosféru. Rodinné koncerty v těchto prostorách mají již dlouhou tradici a jsou oblíbené i díky krásnému koncertnímu křídlu Petrof, na který mají děti možnost si hrát (www.chodovskatvrz.cz).

ZÁVĚREČNÉ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ
Neděle 14/6/2020, Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1

Taneční show – vystupují žáci ISMFA, učitelé ISMFA a jako hosté další skvělí profesionální tanečníci.